"Wstań i chodź", 5 listopada 2022 r.

Możesz już się zapisać :)

Zapraszamy 5. listopada 2022 r. na Zanurzenie w Słowo pt. "Wstań i chodź"!

Zanurzenie w Słowo jest konkretną propozycją dla tych, którzy chcą się dać poprowadzić Słowu Boga przy pomocy podpowiedzi do osobistej modlitwy, które poprowadzi s. Rachela Waszkiewicz.

A to wszystko po to, by doświadczyć dzięki Słowu Boga Jego bliskiej obecności, i od Niego zaczerpnąć to, za czym tęsknią nasze serca. Wystarczy zaryzykować czas i przyjechać na Zanurzenie z odrobiną zaufania i otwartości na łaskę Pana. Słowo Boże może wówczas stać się miejscem Twojego osobistego spotkania z Jezusem, tak jak to się wydarzyło w życiu sparaliżowanego człowiek i jego przyjaciół. I Ty możesz wziąć udział w wielkiej przygodzie życia podążając za tym, co mówi Chrystus. Wystarczy przyjechać, usiąść i słuchać, gdyż On ma "słowa życia wiecznego", a poprowadzi Cię jeszcze dalej - ku sobie i Ojcu.

Tym razem Słowo Boże poprowadzi nas w dar swego miłosierdzia, czyli przebaczenia. Jeśli borykasz się z nieumiejętnością przebaczania lub przyjmowania go od Boga, to mamy nadzieję, że to spotkanie przez Zanurzenie w Słowo będzie odpowiednią pomocą, by móc wejść na drogę pojednania i radości w życiu.

Na Zanurzenie w Słowo zapraszamy osoby, które mają gotowość wejść w dialog ze Słowem Boga i uczyć się rozmowy z Panem. Na dniu skupienia obowiązuje ścisłe milczenie, czyli należy wyłączyć telefon i od porannego wprowadzenia do modlitwy, aż do wieczora nie należy z nikim rozmawiać. Jest to decyzja serca, by ten czas oddać Panu, i trwać w Jego Słowie. Robimy to po to, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na głos Boga, gdyż On upodobał sobie mówić do nas, ale przede wszystkim w ciszy. Naszej drodze będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów modlitwy przygotowane przez s. Rachelę Waszkiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. W rytm tego dnia są wpisane posiłki (obiad i kolacja), czas na spacer, spowiedź, adoracja i Msza św.

Zapraszamy serdecznie!

Informacje organizacyjne:

Od 8. 30  - rejestracja

9.00 - wprowadzenie w dzień modlitwy Słowem Bożym

20.00 - zakończenie

Weź ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis i leki (jeśli używasz), 

Telefon info: 730 153 707

Zgłoszenia jedynie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, nr telefonu i adresu e-mail.

Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł.

Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, prosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 60 zł na nasze konto w ciągu 5 dni roboczych z dopiskiem „Zanurzenie w Słowo - 5.11.22 r.”

Dane konta: Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008

UWAGA! Zapisując się na Zanurzenie deklaruje się Pan/-i na zachowywanie ścisłego milczenia tego dnia od godz. 9.00 do 19.30. Jest to zobowiązanie do braku podejmowania rozmów z innymi osobami i niekorzystania m. in. do tego celu urządzeń elektronicznych. Konsekwencją złamania tej zasady jest usunięcie uczestnika z Zanurzenia w Słowo.

Jeżeli zapiszesz się na Zanurzenie, a ostatecznie nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś wyjątkowa szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do miłego zobaczenia!

Adres

Siostry Jezusa Miłosiernego
Dom Św. Faustyny
ul. Św. Faustyny 5
05-205 Ostrówek

Numer konta:

PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008

Polityka prywatności