Zanurzenie w Słowo "Kto jest spragniony niech przyjdzie do Mnie" - 19.03.2022 r.

Zapraszamy na Zanurzenie w Słowo pt. „Kto jest spragniony niech przyjdzie do Mnie!”. Zanurzenie w Słowo jest konkretną propozycją dla tych, którzy chcą się dać poprowadzić Słowu Boga przy pomocy wprowadzeń i podpowiedzi do osobistej modlitwy.

A to wszystko po to, by doświadczyć bliskiej obecności Boga w życiu, i od Niego zaczerpnąć to, za czym tęsknią nasze serca. Wystarczy zaryzykować czas i przyjechać na Zanurzenie z odrobiną zaufania i otwartości na łaskę Pana. Słowo Boże może wówczas stać się miejscem Twojego spotkania z Jezusem, tak jak to się wydarzyło w życiu Samarytanki opisanej w ewangelii św. Jana. Pierwszym, który czekał na nią przy studni był Jezus, w którym owa niewiasta idąca w południe po wodę, po dłuższej rozmowie rozpoznała Zbawiciela świata. To rozpoznanie uczyniło ją wolną i szczęśliwą. Zapraszamy tych, którzy może podobnie jak ona, znużona i zawstydzona, osamotniona i zniewolona lękiem, zaryzykowała czas i rozmowę z Nieznajomym, a to uczyniło ją na nowo piękną i radosną, znającą osobiście Boga, który sobą wypełnił Jej serce.

Na Zanurzenie w Słowo zapraszamy osoby, które mają gotowość wejść w dialog ze Słowem Boga i uczyć się rozmowy z Panem. Na dniu skupienia obowiązuje ścisłe milczenie, czyli należy wyłączyć telefon i od porannego wprowadzenia do modlitwy, aż do wieczora nie należy z nikim rozmawiać. Jest to decyzja serca, by ten czas oddać Panu, i trwać w Jego Słowie. Robimy to po to, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na mowę Boga w sercu. Naszej drodze będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów modlitwy przygotowane przez s. Rachelę Waszkiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. W rytm tego dnia są wpisane posiłki, czas na spacer, spowiedź, adorację i Msza św. Zapraszamy!g

Z powodów organizacyjnych Zanurzenie w Słowo odbędzie się 19 marca br. - tydzień później od zapowiedzianej daty. Przepraszamy!

Informacje organizacyjne:

W domu przestrzegane są zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS, min. noszenie maseczek, podczas wprowadzeń i wspólnej modlitwy w kaplicy, regularna dezynfekcja wspólnych powierzchni, mierzenie temperatury termometrem bezdotykowym osób do nas przyjeżdżających, posiłki wydawane są w jednorazowych pojemnikach.

Zanurzenie w Słowo rozpoczyna się o 8. 30 od rejestracji

9.00 - wprowadzenie w dzień modlitwy Słowem Bożym

20.00 - zakończenie

Weź ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, leki (jeśli używasz), maseczkę ochronną i inne środki bezpieczeństwa, które uważasz za stosowne.

Telefon info: 730 153 707

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, nr telefonu i adresu e-mail.

Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł.

Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, prosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 70 zł na nasze konto w ciągu 5 dni roboczych z dopiskiem „Zanurzenie w Słowo - 12.03.2022 r.”

Dane konta: Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego 88 1600 1462 18177333 6000 0008

Z racji na obecną sytuację, Zanurzenie w Słowo nie planujemy z noclegiem, ale jeżeli ktoś by go potrzebował lub chciał, jest to możliwe. Prosimy o zgłoszenie takiej informacji w mailu. Pokrycie kosztów noclegu ze śniadaniem wynosi dodatkowo 60 zł.

Jeżeli zapiszesz się na Zanurzenie, a ostatecznie nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś wyjątkowa szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do miłego zobaczenia!

Adres

Siostry Jezusa Miłosiernego
Dom Św. Faustyny
ul. Św. Faustyny 5
05-205 Ostrówek

Numer konta:

PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008

Polityka prywatności