domfaustyny.pl/6731Dom Św. Faustyny
Dom Św. Faustyny
Ostrówek, Św. Faustyny 5
Mapa Marzeń - warsztaty dla kobiet
17-18 styczeń 2020 roku, Dom św. Faustyny w Ostrówku

Warsztaty prowadzi Sylwia Krajewska- psycholog, terapeutka. Tak pisze o swoich warsztatach:

MAPA MARZEŃ jest jednym z moich ulubionych warsztatów. Sama co roku tworzę taką mapę i cieszę się jak dziecko, gdy na nią patrzę i widzę jak się realizuje. Przy okazji tworzenia mapy widzę jak kolejna jest inna od poprzedniej, jak ja się zmieniam. Jak wiele się wydarzyło dobrego. Mam tak wiele informacji od osób, z którymi tworzyłam mapy, że one działają.

Zapraszam do cudownego czasu ze sobą, ze swoimi marzeniami, celami i pragnieniami. Tworzenie map marzeń, to kreatywna zabawa, a jednocześnie przystanek w życiu. To czas, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy, w jakim momencie życia funkcjonujemy i czego tak naprawdę pragniemy. Dzięki niej lepiej zrozumiemy, co jest dla nas w życiu ważne. Pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możemy nadać życiu właściwy kierunek.

MAPA MARZEŃ to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób na graficzne zobrazowanie celów i pragnień​. Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie. Na podsumowanie tego co było, co jest ważne i tego co już nie istotne. Nie trzeba z nią nic robić. Już samo jej wykonanie jest procesem twórczym, a potem trzeba cierpliwości i radości z jej realizacji.

Zapraszam na niezwykły czas gdzie oderwiemy się od codzienności, gdzie będzie można puścić wodze fantazji, wykreować własne dzieło, miło spędzić czas, dobrze się bawić. Tworzenie mapy marzeń, to czas do refleksyjności nad sobą i swoim życiem. To przede wszystkim wspaniała zabawa i czas razem. Przecież fajnie jest mieć marzenia !

Informacje organizacyjne:

Jeżeli zapiszesz się na warsztaty, a nie będziesz mogła wziąć udziału, poinformuj nas o rezygnacji lub znajdź inną osobę swoje miejsce. Może to być dla kogoś piękna szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do zobaczenia !

Dokument został dodany dnia 27.11.2019 o 14.01, ostatnio aktualizowany 5.02.2020 o 16.47