domfaustyny.pl/7486Dom Św. Faustyny
Dom Św. Faustyny
Ostrówek, Św. Faustyny 5
Zanurzenie w Słowo - „Kogo szukasz?”
12. czerwca 2021 r., Dom Św. Faustyny w Ostrówku

„Kogo szukasz?” – śledząc różne postacie biblijne okazuje się, że również oni - podobnie jak my, tęsknili za Panem i szukali Boga. Chcemy, modląc się Słowem Bożym w tym dniu, odnaleźć odpowiedzi na swoje poszukiwania Boga. Zatrzymać się w ciszy, by zadać pytanie na wzór świętych: uczniów Jezusa i Jego uczennicy - Marii Magdaleny, Józefa, a nawet Jego Matki Maryi: „Panie, gdzie jesteś?! Gdzie się ukryłeś?”. Jezus daje im tak różne odpowiedzi na ich poszukiwania. A jaką da Tobie? Przyjdź, posłuchaj Słowa Życia, które tak dobrze zna Twoje Serce, tęsknoty i jednocześnie chce odsłaniać swoje Serce przed Tobą, by poprowadzić Cię w głąb swojej Przyjaźni i Miłości.

Na Zanurzenie w Słowo zapraszamy kobiety i mężczyzn, którzy mają gotowość wejść w dialog ze Słowem Boga i zakosztować Jego dobroci. Na dniu skupienia obowiązuje ścisłe milczenie, czyli należy wyłączyć telefon i od porannego wprowadzenia do modlitwy, aż do wieczora nie należy z nikim rozmawiać. Jest to decyzja serca, by być całym oddanym w tym dniu dla Pana i Jego Słowa. Służy ono temu, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na mowę Boga w naszych sercach. Naszej drodze będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów modlitwy, które wygłosi s. Rachela Waszkiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. W rytm tego dnia są wpisane posiłki, czas na spacer, spowiedź, adoracja i Msza św.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne:

9.00 - wprowadzenie w dzień modlitwy Słowem Bożym

20.00 - zakończenie

Z racji na obecną sytuację, Zanurzenie w Słowo nie planujemy z noclegiem, ale jeżeli ktoś by go potrzebował lub chciał, jest to możliwe. Prosimy o zgłoszenie takiej informacji w mailu. Pokrycie kosztów noclegu ze śniadaniem wynosi dodatkowo 55 zł.

Jeżeli zapiszesz się na Zanurzenie, a ostatecznie nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś unikalna szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do zobaczenia!

Dokument został dodany dnia 11.05.2021 o 19.29