Inne
W Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, 12 czerwca gościliśmy Księży Prymicjantów, którzy sprawowali Eucharystię w naszym sanktuarium. Bardzo Wam dziękujemy! Pamiętamy o Was w modlitwie i prosimy Was o nią! Dom św. Faustyny to Wasz dom, gdzie czeka na Was Jezus miłosierny, św. Faustyna i my, domownicy. Niech to będzie taka Wasza Betania!
